تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸
جالب است ۰
با حضور امام جمعه شهرستان تنگستان مسائل ومشکلات کشاورزان منطقه بررسی شد. به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان بوشهر : این نشست با حضوررئیس اداره تعاون روستایی شهرستان ، اعضای نظام صنفی شهرستان و امام جمعه تنگستان برگزارگردید مهندس فرهنگ رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان در این دیدار گفت: شبکه تعاون روستایی به عنوان گسترده‌ترین شبکه ارتباطی با کشاورزان و روستائیان، نقش موثری در افزایش تولید محصولات کشاورزی دارد. این مسئول تصریح کرد : هدف مهم و اساسی تعاون روستایی؛ ارتقای وضعیت اقتصادی روستائیان و تولیدکنندگان با انجام فعالیت‌های اقتصادی، بازرگانی در زمینه تأمین نهاده‌ها و بازاریابی محصولات تولیدی است. علیرضافرهنگ دراین نشست پیگیری دریافت بودجه اختصاص یافته به سد خاییز و لوله گذاری تاباقات شهراهرم را مطرح وامام جمعه شهرستان وآمادگی کامل جهت همراهی با کشاورزان تا احقاق حق مشروح آنان و نشست ماهیانه با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی تا رسیدن به نتیجه مطلوب را خواستار شدند دراین دیدار ارکان نظام صنفی وکشاورزان از آمادگی کامل و همکاری امام جمعه شهرستان با تعاون روستایی وپیگیری مسایل و مشکلات را قدردانی نمودند.
با حضور امام جمعه شهرستان تنگستان مسائل ومشکلات کشاورزان منطقه بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان بوشهر : این نشست با حضوررئیس اداره تعاون روستایی شهرستان ، اعضای نظام صنفی شهرستان  و امام جمعه تنگستان برگزارگردید
مهندس فرهنگ رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان در این دیدار گفت: شبکه تعاون روستایی به عنوان گسترده‌ترین شبکه ارتباطی با کشاورزان و روستائیان، نقش موثری در افزایش تولید محصولات کشاورزی دارد.
این مسئول تصریح کرد : هدف مهم و اساسی تعاون روستایی؛ ارتقای وضعیت اقتصادی روستائیان و تولیدکنندگان با انجام فعالیت‌های اقتصادی، بازرگانی در زمینه تأمین نهاده‌ها و بازاریابی محصولات تولیدی است.
علیرضافرهنگ دراین نشست پیگیری دریافت بودجه اختصاص یافته به سد خاییز و لوله گذاری تاباقات شهراهرم را مطرح وامام جمعه شهرستان وآمادگی کامل جهت همراهی با کشاورزان تا احقاق حق مشروح آنان و نشست ماهیانه با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی  تا رسیدن به نتیجه مطلوب را خواستار شدند
دراین  دیدار ارکان نظام صنفی وکشاورزان از آمادگی کامل و همکاری امام جمعه  شهرستان با تعاون روستایی وپیگیری مسایل و مشکلات را قدردانی نمودند.
 
https://corc.ir/vdca1.ni449nokk5.html
corc.ir/vdca1.ni449nokk5.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما