تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵
جالب است ۱
مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان

91 هزار تن محصول ازکشاورزان هرمزگانی خرید شد

مدیر تعاون روستایی هرمزگان از خرید بیش از 91 هزار تن محصول کشاورزی استان بصورت توافقی و تضمینی طی 7 ماهه امسال خبر داد.
91 هزار تن محصول ازکشاورزان هرمزگانی خرید شد
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی هرمزگان، سیروس اسدپور در نشست کمیته بازرگانی این مدیریت اظهار داشت: طی سال های اخیر اقدامات خوبی در حوزه تشکل های بخش کشاورزی و خرید محصولات کشاورزی انجام شده است.
اسدپور افزایش کیفیت محصولات تولیدی و حمایت از تولیدکننده بخش کشاورزی و مصرف کننده را از مزایای عمده خریدهای توافقی وتضمینی محصولات کشاورزی دانست و افزود: خرید های تضمینی و حمایتی محصولات به منظور حمایت از کشاورزان به صورت فصلی انجام می‌شود که تعاونی های روستایی با توجه به امکانات، تجهیزات و همچنین گستردگی آن در تمام نقاط استان یکی از بازوان قدرتمند دولت در این زمینه می باشند.
مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان ادامه داد: محصولاتی که به صورت توافقی از کشاورزان و بهره برداران این حوزه خریداری و به مصرف کننده نهایی توزیع می شود، محصولات کشاورزی و دامی تولیدی در سطح استان را در بر می‌گیرد که شامل انواع محصولات زراعی، باغی، نهاده های دامی و کشاورزی می باشد.
اسدپور تصریح کرد: در مجموع میزان خرید توافقی و تضمینی محصولات کشاورزی در این مدت بیش از 91 هزار تن بوده که عمدتا شامل محصولات زراعی می شود.
وی افزود: در این مدت  23 هزار و 300 تن محصول کشاورزی بصورت توافقی و 68 هزارتن محصول شامل 24 هزار تن گندم و 44 هزارتن محصول پیاز به صورت تضمینی توسط 9 مرکز از کشاورزان هرمزگان خریداری شده است.
اسدپور ادامه داد: همچنین در این مدت در حوزه صنایع بسته بندی، سردخانه و کارهای زیرساختی دیگر اقدامات خوبی در استان انجام شده که بزودی شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.
انتهای پیام/
 
https://corc.ir/vdcd6.05yyt0f22a.html
corc.ir/vdcd6.05yyt0f22a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما