تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶
جالب است ۱
مدیر تعاون روستایی هرمزگان

تامین بیش از  1200 تن میوه شب عید در هرمزگان

مدیر تعاون روستایی هرمزگان، گفت: مقدمات تامین میوه شب عید شامل سیب و پرتقال به میزان هزار و 200 تن در هرمزگان فراهم شد.
تامین بیش از  1200 تن میوه شب عید در هرمزگان
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی هرمزگان، سیروس اسدپور در نشست کمیته راهبردی میوه گفت: هم اکنون مقدمات خرید میوه شب عید نوروز ۱۴۰۱ به میزان 600 تن پرتقال و 600 تن سیب درختی از تولیدکنندگان در استان با برنامه ریزی‌های لازم برای تحقق آن فراهم شد.
وی افزود: تعاون روستایی استان هرمزگان وظیفه انتخاب مباشر، خریداری و انبار میوه‌ها را در سردخانه‌ها و سپس عرضه آن‌ها را در ایام پایانی سال برعهده دارد.
اسدپور با بیان اینکه توزیع این میوه‌ها در راستای تنظیم بازار کالا‌های اساسی و پرمصرف و در راستای حمایت از مصرف کنندگان انجام می‌شود، اظهار داشت: این میوه‌ها در ایام پایانی سال در غرفه‌های از قبل تعیین شده با نرخ دولتی(مصوب ستاد تنظیم بازار) توزیع خواهد شد.
وی گفت: وظایفی که قبل از این در حوزه ستاد تنظیم بازار کالا‌های اساسی(محصولات کشاورزی) برعهده وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار داشته برعهده وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته و بر این اساس با جدیت بر تامین و عرضه این محصولات نظارت داریم.
مدیر تعاون روستایی هرمزگان، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز علاوه بر این می‌توانند میوه مورد نیاز خود را از مراکز بزرگ عرضه میوه و شرکت‌های تعاونی خریداری کنند.
اسدپور تصریح کرد: خرید و ذخیره سازی 1200 تن میوه، معرفی سردخانه های استاندار از طرف سازمان صمت جهت ذخیره سازی میوه شب عید در استان و فراخوان جذب مباشر توسط تعاون روستایی از مصوبات این جلسه بود.
انتهای پیام/
 
https://corc.ir/vdchd.nq223nmttf.html
corc.ir/vdchd.nq223nmttf.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما