تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۸
جالب است ۰
مدیر تعاون روستایی استان مرکزی گفت : ۳۵۰۰ تن بذر گندم توسط تعاون روستایی استان مرکزی توزیع شده است .
توزیع ۳۵۰۰ تن بذر گندم توسط تعاون روستایی استان مرکزی
مدیر تعاون روستایی استان مرکزی بیان داشت : 3500تن بذر اصلاح شده گندم برای عملکرد کشت و همچنین ۲۵ هزار کیلوگرم سم و ۲۱ هزار تن انواع کودهای شیمیایی آلی زیستی و زیر مغذی برای افزایش تولید محصولات کشاورزی امسال از سوی تعاون روستایی استان مرکزی بین کشاورزان این استان توزیع شده‌ است.
سید حسین هاشمی گفت :  مصرف کودهای شیمیایی در راستای تقویت، افزایش کمی و کیفی تولید، حفظ و بهبود کیفیت خاک و جلوگیری از فقر و توان باربری خاک انجام می‌شود.
وی اضافه کرد : جهت جلوگیری از افزایش قیمت کالاها، تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی ، یک‌هزار و ۲۰ تن کالای اساسی شامل برنج، روغن، شکر و قند و ... از طریق فروشگاه‌های تعاونی روستایی این استان عرضه شده .
هاشمی مدیر تعاون روستایی استان در رابطه با توزیع کالاهای تنظیم بازار محصولات کشاورزی اظهار داشت : مدیریت تعاون روستایی استان مرکزی در راستای تنظیم بازار محصولات کشاورزی و عرضه مستقیم آن در سطح استان و به خصوص شهرستان اراک از طریق اتحادیه تعاون روستایی از تاریخ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ تا کنون اقدام به تامین و عرضه ۲۵ تن انار ، ۲ کیلوگرم زعفران ، ۲/۵ تن لوبیا ، پنجاه تن خرما در غرف منتخب در سطح شهرستان اراک و استان نموده است که این فعالیت تا پایان سال ادامه خواهد داشت .
https://corc.ir/vdca1.no449nikk5.html
corc.ir/vdca1.no449nikk5.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما