سخن روز /
رئیس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان:
خرید لیمو ترش در هرمزگان از مرز 10 هزار تن گذشت
1402/06/08
 رئیس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان گفت: خرید لیمو ترش در استان هرمزگان از مرز 10 هزار تن گذشت.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی هرمزگان، محمدرضا ماندگاری اظهار کرد: خرید توافقی لیمو ترش در استان هرمزگان با با رشد سه برابری، از مرز 10 هزار تن گذشت.

⬅️ وی تصریح کرد: با هدف ایجاد تعادل و توازن در بازار عرضه لیموترش از ابتدای فصل خرید تاکنون 10 هزار و 500 تن لیموترش مازاد بر نیاز باغداران خریداری شده است.

⬅️ رئیس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان با بیان اینکه 4مرکز خرید هشتبندی، جغین، آبنمای رودان و برنطین در شهرستان‌های رودان و میناب کار خرید را بر عهده دارند، گفت: لیمو ترش بسته به نوع درجه از 7 تا 10 هزار تومان از باغداران خریداری می شود.

⬅️ وی افزود: میزان خرید لیموترش از باغدارن استان با 10 هزار و 500 تن نسبت به مدت مشابه سال قبل سه برابر شده که این میزان برای نخستین بار در استان خریداری شده است.

⬅️ ماندگاری خاطرنشان کرد: عمده محصول خریداری شده به مراکز خشک کن در آبنمای رودان، حاجی آباد، جغین و هشتبندی جهت فراوری و تبدیل به لیمو عمانی ارسال شده و بخشی کمی نیز جهت تولید کنسانتره به کارخانه سنوس جیرفت ارسال شده است.

⬅️ وی با بیان اینکه وجه خرید لیموترش در سامانه ثبت و بزودی به حساب باغداران واریز می‌شود، گفت: مرحله اول پرداختی در سامانه ثبت و جهت واریز بحساب باغداران ارسال شده است.
.
تعداد مشاهده خبر148 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal