سخن روز /
افتتاح و بهره برداری روستا بازار زاهدان
1402/06/19
در ششمین روز از هفته تعاون در آیین افتتاح روستابازار زاهدان مدیر تعاون روستایی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های ابلاغی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران احداث مراکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی «روستا بازار» در سطح استان در دستور کار قرار گرفته است.
⬅️دادرحمن بامری تصریح کرد اهداف احداث این مراکز و کارکرد آنها را حذف واسطه‌های غیر ضروری بین تولیدکنندگان محصولات‌کشاورزی و مصرف‌کنندگان برشمرد.
⬅️ وی افزود این روستا بازار با سرمایه‌گذاری 35 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 1300 مترمربع در مرکز شهر زاهدان و ایجاد 640 متر مربع فضای عرضه کالای کشاورزی احداث شده که برای 50 نفر فرصت شغلی جدید فراهم کرده است 
⬅️بامری گفت: تعداد 100 روستا بازار برای 26 شهرستان پیش‌بینی شده که طرح‌های برخی از این «روستا بازارها» تهیه و برای تأیید تأمین منابع مالی مورد نیاز به سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور ارسال شده و برخی دیگر نیز در دست بررسی و مطالعه است.
⬅️گفتنی است این مراسم با حضور قائم مقام سازمان جهادکشاورزی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی،مدیر تعاون روستایی استان،مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در تعاون روستایی استان،مدیرعامل اتحادیه تعاونی روستایی استان،معاون فنی و بازرگانی تعاون روستایی، و جمعی از روسای ستادی و همکاران برگزار گردید.

تعداد مشاهده خبر133 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal