سخن روز /
بهره مندی 6 هزار بهره بردار از جایگاه سوخت شرکت شهید مطهری شوراب ارسنجان فارس
1402/06/19
مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس گفت: با افتتاح پروژه جایگاه نفتی (پمپ بنزین) شرکت تعاونی روستایی شهید مطهری شوراب ارسنجان در هفته دولت، بالغ بر 6 هزار نفر از امکانات این طرح بهره مند شدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان فارس؛ سیدکاظم موسوی گفت: در هفتمین روز از هفته دولت و با حضور  نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی جایگاه سوخت شرکت تعاونی روستایی شهید مطهری شوراب شهرستان ارسنجان با مساحت 2هزار و 830 متر مربع و با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال به بهره برداری رسید. 
وی خاطر نشان کرد: اعتبار مورد نیاز برای ساخت این جایگاه با ظرفیت 48 هزار لیتر بنزین و 48 هزار لیتر نفت گاز از محل منابع داخلی شرکت و با مشارکت بخش خصوصی تامین شده است.
موسوی افزود: منطقه شوراب از مناطق کم برخوردار استان فارس بوده که نزدیک ترین جایگاه به این منطقه حداقل 30 کیلومتر فاصله دارد و ایجاد این جایگاه از اقدامات محرومیت زادایی دولت سیزدهم و در راستای توسعه روستایی می باشد که حداقل 15 روستا از خدمات این جایگاه بهره مند خواهند شد.
گفتنی است: ساخت این پروژه از بهمن ماه 1400 آغاز و در هفته دولت 1402 به بهره برداری رسید که با بهره برداری از این پروژه برای  تعداد 8 نفر بصورت مستقیم و 30 نفر بطور غیر مستقیم ایجاد شغل شده است.

تعداد مشاهده خبر40 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal