سخن روز /
جلسه مشترک تحویل حجمی آب مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان و شبکه ابیاری و سد تنظیمی(خاکی) جیرفت برگزار شد
1402/06/21
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان، جلسه هماهنگی در خصوص روند تشکیل شرکت تعاونی تولید در حال تأسیس حوزه هلیل هوکرد و چگونگی عضو گیری ، با حضور محمد بلندنظر مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان، بهرام سالاری معاون اداری و مالی، مهدی آیت اللهی و مجید نظری از شبکه آبیاری و زهکشی،یوسف گنجی پور رئیس اداره شهرستان جیرفت و خانم سالاری رئیس اداره نظام های بهره برداری در محل دفتر مدیریت برگزار شد.

⏪در این نشست محمد بلندنظر مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص شکل گیری و برگزاری مجمع عمومی و انتخاب اعضا هیات مدیره و بازرسان و اساسنامه و دستورالعمل ها بیان کرد.

⏪وی ادامه داد:شرکت های تعاونی آب بران بر توسعه سرمایه های اجتماعی تاثیرگذار می باشند، به طوری که شبکه های آبیاری که دارای تعاونی آب بران می باشند، با ایجاد اعتماد و مشارکت اجتماعی موجبات بهبود وضعیت نظام آبیاری منطقه و به خصوص سرمایه گذاری در تکنولوژی آبیاری تحت فشار را فراهم خواهند آورد.

⏪در این نشست پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد :شبکه آبیاری زهکشی جیرفت نسبت به اطلاع رسانی به بهره برداران روستاهای هدف جهت خرید سهام اقدام و اداره تعاون روستایی شهرستان نسبت به برگزاری مجمع عمومی شرکت در تاریخ 27 شهریورماه در محل مرکز خدمات هلیل و هوکرد اقدامات لازم صورت دهد.
تعداد مشاهده خبر214 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal